Hakkımızda

Ofset, flekso ve letterpress baskı yapabilen makine parkuru ile geniş bir yelpazede firmalara hizmet veren Sade Ofset Matbaacılık Ltd.Şti. 1974 yılında Galip Demir (1939-2007) tarafından İstanbul Cağaloğlu’nda kurulmuştur. 1996 yılında şu anda hizmet verdiği Bağcılar Matbaacılar Sitesindeki binasına taşınmıştır.

Sade Ofset kuruluş yıllarını takip eden yıllarda promosyon ve reklam materyalleri basımı yapmıştır.
Daha sonra pazardaki gelişmeler ile müşterilerine yenilikçi tercihler sunma doğrultusunda, etiket, broşür etiket, ambalaj malzemeleri ve P.O.P. materyalleri üretimine odaklanmıştır. Yaptığı yatırımlarla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası tüm üretim süreçlerini bir arada toplamıştır.

Müşterilerimizin isteklerini tatmin edici bir şekilde gerçekleştirebilmek için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini, çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak için ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini, tüm bu faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevreyi korumak gelecek nesillerimize yaşanılabilir bir çevre bırakmak için ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemlerini entegre olarak uygulamaktayız. Tüm proseslerde en üst seviyede hijyen şartlarını sağlayarak da insan sağlığına gerekli önemi vermekteyiz.